Ettevõte

Ettevõte


 

Tack MR OÜ tegeleb bürootarvete ja koolikaupade müügiga juba aastast 1994. Kasutame firmadest esimesena levinud reklaamlauset "Kõik vajalik kontorisse!"
2019.a augusti kuus, sai meil kliente teenindatud 25 aastat. Nende aastate jooksul oleme püüdnud leida parimat teed Teie soovideni. Meie hinnad on soodsad, kaupade nomeklatuur üle 14000 nimetuse. Tegeleme ka mõningate kaubagruppide maaletoomisega.

 Meie eesmärgiks on pakkuda terviklikku teenust kontoriseadmete ja - tarvikute hankimisel, aidates säästa Teie aega ja raha. Oleme veendunud, et suudame rahuldada ka kõige nõudlikumat maitset ning leida mõlemaid pooli rahuldavaid lahendusi. Varustamine on üles ehitatud kaasaegse logistika põhimõtetel. Teeme kõik selleks, et pakkuda  kliendile kvaliteetset ja soodsat teenust.

Firmal on bürootarvete kauplus Haapsalus. Müügil on ka koolikaubad, kunstitarbed, tahvlid, ekraanid, arvutikaubad. Aastatega on hulgimüügi osakaal vähenenud ja jaemüügi osakaal suurenenud. Oleme suurim kontoritarvete müüja Läänemaal. Oleme paljude tuntud kaubamärkide esindajad. Teenustöödena tegeleme ka spiraalköitega, dokumentide kiletamisega, tahmakassettide täitmisega, paljundustöödega. Tellides meilt täna pitsati, saate selle järgmisel tööpäeval kätte. Eraldi müügiartikli moodustavad muidugi arhiivitarbed, koopiapaber ja pehme paberi tooted. Kiiresti kasvab meil kontoritehnika ja nende kulumaterjalide müük. Müüme ka laua- ja sülearvuteid, monitore, printereid jms. Pakume järelmaksu võimalust.
Püsikientidele pakume veel võimalust saada kaupu kuu aja jooksul saatelehega, millele lisandub arve 1-2 korda kuus. Selline müügisüsteem on kinnistanud meie kaupluse juurde palju kliente. Loomulikult teeme oma püsiklientidele ka hinnasoodustusi. 
2004.aastast on võimalik kaupu osta ka interneti teel.  Iga kuu üllatame uute sooduspakkumistega. Kohtumiseni meie kauplustes!

 

asume siin

Jaama 17
Haapsalu 90507 
Info telefon 473 3462
Reg.Nr.10346024
KMKR:100401457

Muutus soodsamaks Swedbanki järelmaksu tingimused

undefined" sizset="1" sizcache07139278032418299="2">Muutus soodsamaks Swedbanki järelmaks.

Alates 20.08.2012 on kõikidel sõlmitavatel Swedbanki järelmaksu lepingutel, olenemata summast ja kaubagrupist, intressimäär 9,9% aastas (enne 21,9% või 19,9%).

 

Näide intressikulu erinevusest kliendile:
Ostusumma 500 eurot, sissemakse 5% ja järelmaksu periood 24 kuud:

Kuni 19. august 2012 oli kliendi intressikulu kokku 116 eurot.
Alates 20. august 2012 on kliendi intressikulu kokku 51 eurot.

 

Kõik muud tingimused jäävad kehtima endisel kujul, seega saab tegemist olema soodsaima pakkumisega turul.  Swebanki järelmaksul arvestame intressi vaid jääkväärtuselt ning kliendil on endiselt võimalik järelmaksuleping lõpetada endale sobival ajal, tasumata lisatasusid.« Tagasi