Ettevõte

Ettevõte


 

Tack MR OÜ tegeleb bürootarvete ja koolikaupade müügiga juba aastast 1994. Kasutame firmadest esimesena levinud reklaamlauset "Kõik vajalik kontorisse!"
2019.a augusti kuus, sai meil kliente teenindatud 25 aastat. Nende aastate jooksul oleme püüdnud leida parimat teed Teie soovideni. Meie hinnad on soodsad, kaupade nomeklatuur üle 14000 nimetuse. Tegeleme ka mõningate kaubagruppide maaletoomisega.

 Meie eesmärgiks on pakkuda terviklikku teenust kontoriseadmete ja - tarvikute hankimisel, aidates säästa Teie aega ja raha. Oleme veendunud, et suudame rahuldada ka kõige nõudlikumat maitset ning leida mõlemaid pooli rahuldavaid lahendusi. Varustamine on üles ehitatud kaasaegse logistika põhimõtetel. Teeme kõik selleks, et pakkuda  kliendile kvaliteetset ja soodsat teenust.

Firmal on bürootarvete kauplus Haapsalus. Müügil on ka koolikaubad, kunstitarbed, tahvlid, ekraanid, arvutikaubad. Aastatega on hulgimüügi osakaal vähenenud ja jaemüügi osakaal suurenenud. Oleme suurim kontoritarvete müüja Läänemaal. Oleme paljude tuntud kaubamärkide esindajad. Teenustöödena tegeleme ka spiraalköitega, dokumentide kiletamisega, tahmakassettide täitmisega, paljundustöödega. Tellides meilt täna pitsati, saate selle järgmisel tööpäeval kätte. Eraldi müügiartikli moodustavad muidugi arhiivitarbed, koopiapaber ja pehme paberi tooted. Kiiresti kasvab meil kontoritehnika ja nende kulumaterjalide müük. Müüme ka laua- ja sülearvuteid, monitore, printereid jms. Pakume järelmaksu võimalust.
Püsikientidele pakume veel võimalust saada kaupu kuu aja jooksul saatelehega, millele lisandub arve 1-2 korda kuus. Selline müügisüsteem on kinnistanud meie kaupluse juurde palju kliente. Loomulikult teeme oma püsiklientidele ka hinnasoodustusi. 
2004.aastast on võimalik kaupu osta ka interneti teel.  Iga kuu üllatame uute sooduspakkumistega. Kohtumiseni meie kauplustes!

 

asume siin

Jaama 17
Haapsalu 90507 
Info telefon 473 3462
Reg.Nr.10346024
KMKR:100401457

Uuenenud Samsung Galaxy TABid

Uuenenud 7“ ja 10.1“ ekraaniga Samsung Galaxy TABid

Lattu on saabunud uuenenud 7“ ja 10.1“ ekraaniga Samsung Galaxy TABid.

 

1.     Tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab 2 - 10.1“ 3G + WiFi

Tootekood: GT-P5100TSASEB

Värv: TITANIUM SILVER

10.1 WXGA, 3MP + VGA, 1GHz Dual-Core. Lisandunud on MicroSD mälukaardi pesa ning kõnede võimalus mobiilside võrgus.

 

2.     Tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab 2 - 7.0“ 3G + WiFi

Tootekood: GT-P3100TSASEB

Värv: TITANIUM SILVER

8GB version - 7", 1GHz Dual-Core, 3MP + VGA. Lisandunud on MicroSD mälukaardi pesa ning kõnede võimalus mobiilside võrgus.

 

3.     Tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab 2 - 7.0“ WiFi

Tootekood: GT-P3110TSASEB

Värv: TITANIUM SILVER

8GB version - 7", 1GHz Dual-Core, 3MP + VGA. Lisandunud on MicroSD mälukaardi pesa.

 

 

Saadaval on endiselt populaarne   Super AMOLED Plus ekraaniga tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab 3G + WiFi 7.7 (tootekood: GT-P6800LSASEB)

ning mitmed teised mudelid.« Tagasi