Ettevõte

Ettevõte


 

Tack MR OÜ tegeleb bürootarvete ja koolikaupade müügiga juba aastast 1994. Kasutame firmadest esimesena levinud reklaamlauset "Kõik vajalik kontorisse!"
2019.a augusti kuus, sai meil kliente teenindatud 25 aastat. Nende aastate jooksul oleme püüdnud leida parimat teed Teie soovideni. Meie hinnad on soodsad, kaupade nomeklatuur üle 14000 nimetuse. Tegeleme ka mõningate kaubagruppide maaletoomisega.

 Meie eesmärgiks on pakkuda terviklikku teenust kontoriseadmete ja - tarvikute hankimisel, aidates säästa Teie aega ja raha. Oleme veendunud, et suudame rahuldada ka kõige nõudlikumat maitset ning leida mõlemaid pooli rahuldavaid lahendusi. Varustamine on üles ehitatud kaasaegse logistika põhimõtetel. Teeme kõik selleks, et pakkuda  kliendile kvaliteetset ja soodsat teenust.

Firmal on bürootarvete kauplus Haapsalus. Müügil on ka koolikaubad, kunstitarbed, tahvlid, ekraanid, arvutikaubad. Aastatega on hulgimüügi osakaal vähenenud ja jaemüügi osakaal suurenenud. Oleme suurim kontoritarvete müüja Läänemaal. Oleme paljude tuntud kaubamärkide esindajad. Teenustöödena tegeleme ka spiraalköitega, dokumentide kiletamisega, tahmakassettide täitmisega, paljundustöödega. Tellides meilt täna pitsati, saate selle järgmisel tööpäeval kätte. Eraldi müügiartikli moodustavad muidugi arhiivitarbed, koopiapaber ja pehme paberi tooted. Kiiresti kasvab meil kontoritehnika ja nende kulumaterjalide müük. Müüme ka laua- ja sülearvuteid, monitore, printereid jms. Pakume järelmaksu võimalust.
Püsikientidele pakume veel võimalust saada kaupu kuu aja jooksul saatelehega, millele lisandub arve 1-2 korda kuus. Selline müügisüsteem on kinnistanud meie kaupluse juurde palju kliente. Loomulikult teeme oma püsiklientidele ka hinnasoodustusi. 
2004.aastast on võimalik kaupu osta ka interneti teel.  Iga kuu üllatame uute sooduspakkumistega. Kohtumiseni meie kauplustes!

 

asume siin

Jaama 17
Haapsalu 90507 
Info telefon 473 3462
Reg.Nr.10346024
KMKR:100401457

ASUS VivoPC- uue generatsiooni väike lauaarvuti

Tutvustame uue generatsiooni võimsat ning väikest lauaarvutit ASUS VivoPC. ASUS toodete austajad mäletavad hästi EeeBox PC miniarvutit, mis nägi välja nagu laual lebav raamat. ASUS VivoPC on EeeBox PC võimas sugulane, mis kasutab kolmanda generatsiooni Intel Core i3 või i5 protsessorit.


ASUS VivoPC on kommikarbi suurune (19x19x5, 6 cm) lauaarvuti. See tundub uskumatuna kuid arvuti on võimekuselt sarnane palju suuremate arvutitega: Intel Core i5-3210M või i3-3110M protsessor (integreeritud Intel HD 4000 graafikaga); kuni 16 GB DDR3 1600 MHz RAM (varustatud kahe SO-DIMM-mooduli pesaga); kuni 1 TB mahutav 2.5“ ketas; 10/100/1000 Mbps võrgukaart; eriti kiire 802.11ac või 802.11n võrgukaart; SonicMaster audiosüsteem (paigaldatud on stereosüsteem).


Peale motori, klaviatuuri ning hiire ühendamist saate koheselt tööga alustada – eelpaigaldatud on Windows 8 või Windows 8 Pro operatsioonisüsteem. ASUS VivoPC liideste arv on muljetavaldav: neli USB 3.0 ja kaks USB 2.0 pesa; HDMI; Mini DisplayPort; COM Port (serial port); optiline S/PDIF väljund; SD/MMC kaardilugeja.

 

HDMI ning mini DisplayPort liideste abil saate ASUS VivoPC arvutiga ühendada samaaegselt kaks monitori. Komplekti kuuluv VESA adapter võimaldab arvuti kinnitamist LCD monitori tagaküljele.« Tagasi